رنو ترافیک ۲۰۲۱ مدرن تر ، ایمن تر و کاربردی تر از همیشه

رنو اوایل سال آینده جزئیات بیشتری از رنو ترافیک جدید در تریم های Combi و SpaceClass را قبل از عرضه در ماه مارس منتشر خواهد کرد.
رنو ترافیک ۲۰۲۱ مدرن تر ، ایمن تر و کاربردی تر از همیشه
۱۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۴ اخبار رنو

خودروهای ون همواره طرفداران خاص خود را داشته است؛ این خودروها به دلیل فضای زیادی که برای راننده و سرنشینان تامین می کنند معمولا گزینه بسیار خوبی برای انجام امور زیادی هستند. گروه خودروسازی رنو فرانسه در سال 1980 تصمیم به ارائه جانشینی برای رنو استفاته گرفت و خیلی زود دو خودروی رنو ترافیک و رنو مستر را به بازار عرضه کرد.

این دو محصول رنو در کلاس خودروهای تجاری سبک (LCV) دسته بندی می شوند و از زمان معرفی حدود بیش از 5 میلیون دستگاه از آنها به فروش رسیده است.

رنو ترافیک 2021 - Renault Trafic 2021

رنو مستر و رنو ترافیک اتفاق مهمی برای این گروه خودروساز فرانسوی بودند و این شرکت توانست با اضافه کردن رنو کانگو به خانواده LCVهای خود از سال ۱۹۹۸ تبدیل به پیشروترین شرکت خودروساز در بازار این کلاس خودرویی شود. سال ۲۰۱۹ برای شرکت خودروسازی رنو بهترین سال از لحاظ آمار فروش خودروهای تجاری سبک بود و فروش این شرکت نسبت به سال قبل ۰.۷ درصد رشد یافت؛ رنو توانست با این میزان رشد ۶۲۴.۲۸۹ دستگاه از این کلاس خودرویی را در سال ۲۰۱۹ به فروش برساند.

رنو مستر اکنون تبدیل به یک خودروی بین المللی شده است که در بیش از ۵۰ کشور جهان به فروش می‌رسد. اصلی ترین بازار این خودرو در خارج از اروپا کشورهای برزیل، آرژانتین، مراکش، ترکیه و روسیه هستند.

رنو ترافیک 2021 - Renault Trafic 2021

نسل دوم رنو ترافیک از همکاری مشترک میان اوپل آلمان، نیسان ژاپن به عنوان شریک تجاری رنو و شرکت خودروسازی رنو فرانسه به وجود آمد. این خودرو با برند اوپل / واکسال ویوارو (Opel/Vauxhall Vivaro) و همچنین نیسان پریمستر (Nissan Primastar) نیز به فروش رسید. همچنین نسل سوم این ون در سپتامبر سال ۲۰۱۴ توسط گروه خودروسازی رنو معرفی شد. علاوه بر این رنو برای سال 2021 تصمیم گرفت که نسخه فیس لیفت رنو مستر را نیز به بازار عرضه کند.

تریم های Combi و SpaceClass رنو ترافیک ۲۰۲۱ به آخرین فناوری‌های همیار راننده رنو مجهز شده‌اند که در این میان می‌توان به سیستم ترمز اضطراری فعال داخل شهر، هشدار انحراف از خطوط، کروز کنترل انطباق پذیر و کیسه‌های هوای جدید جلو اشاره کرد.

رنو ترافیک 2021 - Renault Trafic 2021

پس از ارائه فیس لیفت رنو مستر بسیار نامحتمل بود که شرکت رنو نسل جدید این خودرو را معرفی کند. با داشتن طراحی نمای جلوی جدید که آن را با برخی از جدیدترین مدل های این برند مطابقت می دهد، یک جلوپنجره با طراحی مجدد در کنار چراغ های جلوی شیک با امضای C شکل را به این خودرو اضافه شده است. همچنین یک رنگ جدید بدنه قرمز Rouge Carmin برای رنو ترافیک جدید معرفی شده است که به شش رنگ دیگر موجود آن اضافه می شود؛ همچنین چرخ های 17 اینچی در کلاس های اسپیس کلاس و آینه های بیرونی تاشو برقی از دیگر آپشن های محصول جدید است.

پنل داشبورد رنو ترافیک کاملاً جدید است اگرچه کسانی که با  مدل های فعلی آشنا هستند احساس می کنند در خانه خود هستند. رنو ترافیک هنوز هم دارای یک سیستم سرگرمی و اطلاعاتی با صفحه نمایش 8 اینچی است که از اپل کارپلی و اندروید اتو پشتیبانی می کند، یک پد شارژ بی سیم، دکمه های فیزیکی HVAC ، فرمان سه درجه ای جدید چند منظوره و فضای ذخیره سازی زیادی برای مشتریان است. حجم فضای ذخیره سازی در کابین 86 لیتر است؛ همچنین فضای باری رنو ترافیک حداکثر 1.8 متر مکعب بوده و دارای حداکثر 9 صندلی برای مسافران است.

رنو ترافیک 2021 - Renault Trafic 2021

رنو ترافیک جدید در تریم های combi و SpapceClass به جدیدترین نسل وسایل همیار راننده این شرکت مجهز شده اند. این موارد شامل ترمز اضطراری فعال، هشدار خروج از خط، هشدار نقطه کور، کروز کنترل تطبیقی و همچنین کیسه هوای جلوی جدید است که دو سرنشین را تحت پوشش قرار می دهد.

نیروی مورد نیاز این خودرو توسط سه یشرانه دیزلی dCi با 110 ، 150 و 170 اسب بخار مجهز به فناوری توقف و شروع مجدد تأمین می شود. دو مورد اول به صورت استاندارد با گیربکس شش سرعته دستی ارائه می شوند، اما گیربکس شش سرعته دو کلاچه نیز در همه آنها ارائه می شود.

رنو ترافیک 2021 - Renault Trafic 2021

رنو اوایل سال آینده جزئیات بیشتری از رنو ترافیک جدید در تریم های  Combi و SpaceClass را قبل از عرضه در ماه مارس منتشر خواهد کرد.


کلید واژه ها: محصولات رنو رنو ترافیک Renault Trafic